Club 5*
0
0,00 zł
Losd fsdf sd
Nie masz produktów w koszyku.

O NAS

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ WIODĄCEJ GRUPY NA RYNKU

Walkmaxx jest częścią grupy Studio Moderna będącej liderem sprzedaży multichannel oraz sprzedaży bezpośredniej, skupiającej marki cenione przez klientów.z Europy Środkowej i Wschodniej. Wysoka jakość naszych produktów sprawia, że jesteśmy obecni w 23 krajach i docieramy do ponad 370 milionów odbiorców. Misją wszystkich naszych marek jest zapewnienie komfortu życia i dobrego samopoczucia.

Walkmaxx to nie tylko marka oferująca buty. To styl życia, w którym bardzo ważną rolę odgrywa ruch dający poczucie wolności i zapewniający doskonałą kondycję przez długie lata.

NASZE WARTOŚCI

Filarami Walkmaxx jest 6 podstawowych wartości:

KOMFORT gwarantowany przez każdą parę butów

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZAUFANIE oparte na zapewnieniu najwyższej jakości produktów

INNOWACYJNOŚĆ pozwalająca wdrażać najnowocześniejsze technologie dające maksymalną wygodę od podeszwy po cholewkę butów

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ realizowany w zakresie technologii produkcji oraz doboru materiałów

OCHRONA ŚRODOWISKA pozwalająca odciążyć planetę i wspierająca świadomą konsumpcję

AKTYWNOŚĆ dająca energię, która stanowi klucz do szczęśliwego życia. Wszystkie tworzone przez nas buty gwarantują przyjemność płynącą z ruchu i wspomagają naturalny sposób chodzenia.

Comfort Hub

LINIE PRODUKTÓW

Wśród butów Walkmaxx znajdziesz dwie linie produktów. Walkmaxx Originals obejmuje buty z kultową zaokrągloną podeszwą. Walkmaxx Trends to obuwie z płaską podeszwą, wyprofilowaną w optymalny sposób.

WALKMAXX ORIGINALS

Dzięki Walkmaxx Originals będziesz celebrować każdą chwilę i cieszyć się poczuciem wolności. Nasze buty zapewnią swobodę ruchu i maksymalny komfort, dopasowując się do Twoich oczekiwań i stylu życia.

Comfort Hub

WALKMAXX TREND

Buty Walkmaxx Trend znakomicie sprawdzą się zarówno podczas spacerów w otoczeniu dzikiej przyrody, jak i w miejskiej dżungli. Są idealnym wyborem dla młodych, dynamicznych osób, które nie uznają kompromisów w kwestii komfortu i chcą żyć pełnią życia.

Comfort Hub

Nasza misja

W Walkmaxx wiemy, że podążamy we właściwym kierunku. Świadczy o tym dynamika rozwoju marki. W 2010 roku zaprezentowaliśmy pierwszą parę butów, a dziś mamy w portfolio ponad 50 różnych modeli najwygodniejszego obuwia. Wychodząc naprzeciw światowym trendom, szanujemy zrównoważony rozwój, a naszą misją jest tworzenie wygodnych butów dbających o Twoje stopy i o planetę.

  • Ponad 90% naszych klientów deklaruje zadowolenie z wyboru butów Walkmaxx.

  • Każdy z naszych klientów posiada średnio 3 pary butów Walkmaxx.

  • Walkmaxx zapewnia maksymalny komfort chodzenia.

x
Zadzwoń i zamów 22 548 65 69

Masz pytanie lub chcesz złożyć zamówienie? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji.

Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.