Club 5*
0
0,00 zł
Losd fsdf sd
Nie masz produktów w koszyku.

NASZA HISTORIA

KAŻDY KROK POSTAWIONY W PRZESZŁOŚCI DOPROWADZIŁ NAS DO MIEJSCA, W KTÓRYM DZIŚ JESTEŚMY. Z KAŻDYM KOLEJNYM KROKIEM DOŁĄCZA TEŻ DO NAS CORAZ WIĘCEJ OSÓB

Walkmaxx jest dość młodą marką, jednak chcemy, żeby na przestrzeni czasu jedno pozostało niezmienne: naszą misją jest zapewnienie komfortu na każdym kroku.

Na początku nasza marka oferowała jeden model butów. Dziś Walkmaxx to znany i ceniony na świecie brand mający ponad milion zadowolonych klientów.

2010

 

Nawet w najdłuższej podróży zawsze najważniejszy jest pierwszy krok.

Wprowadzenie na rynek pierwszego modelu butów - Walkmaxx Black, dającego początek marce, którą pokochały setki tysięcy osób.

2012

 

Dynamiczny rozwój

W odpowiedzi na oczekiwania klientów w portfolio marki pojawia się ponad 15 nowych modeli butów. Walkmaxx staje się synonimem wygodnego i praktycznego obuwia rozpoznawalnego w całej Europie.

2015

 

Im dalej, tym lepiej

Dzięki sukcesywnemu rozwojowi w portfolio marki znajduje się obecnie ponad 50 różnych modeli butów.

2016

 

Satysfakcja użytkowników zawsze na pierwszym miejscu

Aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów, Walkmaxx wprowadza trzy linie obuwia: Fit, Pure oraz Comfort, zapewniające maksymalną wygodę dla stóp.

2017

 

Wolność ponad wszystko

Wprowadzamy naszą pierwszą kolekcję skupiającą się na najwyższym komforcie, który sprzyja swobodzie ruchów i pomaga żyć w bardziej aktywny sposób

2019

 

Jeszcze więcej stylu

Nasza linia Trend o nowoczesnym designie to ważny krok w kierunku jeszcze bardziej stylowego i modnego obuwia.

2020

 

10 lat komfortu

Walkmaxx świętuje 10 urodziny z imponującymi wynikami. W ciągu dekady marka sprzedała prawie 7 milionów par obuwia w ponad 20 krajach świata.

2021

 

Krok w przyszłość

W ofercie Walkmaxx pojawia się nowa linia butów na płaskiej podeszwie, wyróżniająca się modnym wzornictwem i zapewniająca maksymalny komfort.

Przełom w historii Walkmaxx

W portfolio marki pojawia się Walkmaxx Green - pierwsza linia obuwia tworzonego w oparciu o zrównoważony rozwój. Dzięki temu nasi klienci mogą dokonywać świadomych wyborów, dbając o środowisko naturalne i przyszłość kolejnych pokoleń. Projekty Walkmaxx bazują na oddychających i lekkich fasonach, które perfekcyjnie dopasowują się do kształtu stopy. Jednocześnie zapewniają modny wygląd i pozwalają wyróżnić się w tłumie.

Ktoś kiedyś powiedział, że gdyby człowiek miał tkwić w jednym miejscu, zamiast stóp miałby korzenie. W Walkmaxx dodajemy, że każda piękna i fascynująca przygoda rozpoczyna się od pierwszego kroku. Naszym zadaniem jest zadbać o to, aby był on pewny, wygodny i dostarczał maksimum satysfakcji.

  • Ponad 90% naszych klientów deklaruje zadowolenie z wyboru butów Walkmaxx.

  • Każdy z naszych klientów posiada średnio 3 pary butów Walkmaxx.

  • Walkmaxx zapewnia maksymalny komfort chodzenia.

x
Zadzwoń i zamów 22 548 65 69

Masz pytanie lub chcesz złożyć zamówienie? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Nasi konsultanci są do Waszej dyspozycji.

Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.