Nie masz produktów w koszyku.

Dołącz do

Polityka Prywatności

1. Postanowienia ogólne

Polityka prywatności określa zakres przetwarzania i przechowywania danych zebranych podczas odwiedzin stron internetowych Studio Moderna Polska sp. z o. o.
Studio Moderna Polska sp. z o.o. gwarantuje właściwe wykorzystanie i bezpieczeństwo danych osobowych, które zostaną jej powierzone.

2. Przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych

Danymi osobowymi nazywamy informacje na podstawie, których istnieje możliwość identyfikacji użytkownika:

  • imię i nazwisko,
  • adres pocztowy,
  • e-mail.

Studio Moderna Polska sp. z o. o. nie zbiera danych osobowych osób odwiedzających stronę, z wyjątkiem danych osób, które:

  • zamówiły materiały reklamowe,
  • zamówiły subskrypcję newslettera,
  • złożyły zamówienie na produkt.

3. Dobrowolność podania danych osobowych

Studio Moderna Polska sp. z o. o. zapewnia swoim użytkownikom możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z usług zapewnianych przez nasze serwisy. Aczkolwiek, jeżeli użytkownik świadomie podejmie decyzję o niepodawaniu niektórych informacji, może nie mieć możliwości użytkowania niektórych serwisów. Użytkownik, który chce zrezygnować z otrzymywania newsletterów, powinien powiadomić administratora strony wysyłając e-maila na adres: unsubscribe@studio-moderna.com.

4. Dane automatycznie zapisywane (dane nieosobowe)

Podczas odwiedzin stron internetowych Studio Moderna Polska sp. z o. o. następuje w sposób automatyczny zapis ogólnych danych nieosobowych (rodzaju przeglądarki internetowej, liczby wizyt, średniego czasu poświęconego na przeglądanie strony, odwiedzonych podstron). Zbieranie powyższych informacji ma na celu polepszenie zawartości i funkcjonalności strony. Powyższe dane nie są przetwarzane i nie są udostępniane stronom trzecim.

5. Pliki Cookies

Pliki Cookies została określona w oddzielnym dokumencie i jest dostępna tutaj.

6. Bezpieczeństwo

Informacje o użytkownikach są przechowywane i przetwarzane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. Dane użytkowników są chronione przed utratą, zagubieniem, sfałszowaniem lub nieautoryzowanym dostępem lub ujawnieniem.

7. Ankiety posprzedażowe

W ramach realizacji umowy z Kupującym Studio Moderna Polska Sp. z o.o. jest upoważniona przesłać na adres poczty elektronicznej Kupującego zaproszenie do wypełnienia ankiety posprzedażowej. Ankieta służy zbadaniu opinii o przeprowadzonej transakcji. Kupujący może dobrowolnie wypełnić ankietę.

8. Osoby niepełnoletnie

Osoby niepełnoletnie (przed ukończeniem 18 roku życia) nie mogą przesyłać do Studio Moderna Polska sp. z o. o. żadnych informacji bez zgody rodziców bądź opiekunów prawnych. Bez takiej zgody nie wolno im też dokonywać zamówień ani przeprowadzać żadnych innych transakcji, chyba, że na takowe zezwalają obowiązujące przepisy prawa.

9. Linki do innych stron internetowych

Polityka Prywatności ma zastosowanie do wszystkich oficjalnych stron należących do Studio Moderna Polska sp. z o. o.

10. Prawo do informacji

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące Polityki Prywatności lub sposoby przetwarzania danych, prosimy o kontakt:

Studio Moderna Polska sp. z o. o.
Ul. Cybernetyki 9
02-677 Warszawa
tel. 22 548 65 50
e-mail: kontakt@walkmaxx.pl

W przypadku pytań odnośnie zgromadzonych przez nas danych osobowych udzielamy informacji pisemnej.

11. Zmiany dotyczące polityki prywatności serwisów internetowych Studio Moderna Polska sp. z o. o.

Studio Moderna Polska sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności oraz prawo do zamian zawartości i prezentowanej oferty. Wszystkie zmiany dotyczące polityki prywatności zostaną udostępnione na stronie internetowej w widocznym miejscu.

12. Zastrzeżenie prawne www.walkmaxx.pl.

Wszelkie teksty, fotografie, elementy i wzory graficzne (w tym także układ strony www) oraz inne utwory zamieszczone na stronie sklepu internetowego topshop.pl – są chronione przepisami ustawy z dn. dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jedn. Dz. U. Nr 80, poz. 904 z 2000 roku ze zm.)
Informujemy, że witryna zawiera elementy chronione prawem autorskim, znaki towarowe i inne oryginalne materiały, w szczególności teksty, zdjęcia, grafikę i dźwięki lub materiały wideo oraz przyjęty w witrynie wybór i układ prezentowanych w nim treści stanowi samoistny przedmiot ochrony prawno-autorskiej. Wszystkie loga, znaki towarowe oraz grafika zamieszczone na tej stronie są własnością ich twórców.
Zabronione jest w szczególności kopiowanie i publiczne rozpowszechnianie materiałów znajdujących się na stronie, choćby w celach niekomercyjnych bez zgody autorów jak i właścicieli serwisu. Użytkownicy portalu zobowiązują się do wykorzystania wszelkich zawartych w nim treści wyłącznie w zakresie własnego osobistego użytku.

Użytkownik wyraża zgodę na prztwarzanie danych osobowych przez firmę Studio Moderna Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa w celu:

  • otrzymywania, na wskazany adres poczty elektronicznej, informacji handlowej.

Oświadczając, że dane osobowe podaje dobrowolnie. Posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ostatnia zmiana: 05.05.2016 r.

x
Kliknij, oddzwonimy za darmo

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie? Kliknij przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie.

Nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące produktów, które Cię interesują. Proszę kliknąć na przycisk poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna!

Zadzwoń!